Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

pátek 25. října 2013

Parádní nehtíky (nejen) na pláž


Letos jsem se na dovolenou k moři balila trošku na rychlo a proto jsem neměla moc času přemýšlet nad tím, které laky na nehty si sebou vzít. Sáhla jsem po červené klasice od L´orealu, pak Flying Dragon od China Glaze a nakonec jsem vzala i dosud nevyzkoušenou pastelku od Gabriella Salvete.


Co je na tomto laku zajímavé? Především jeho struktura, která je hodně blízká písku a i proto jsem z něj ve finále nadšená a po jiném na dovolené nesáhla. Z kolekce Stars Enamel mám doma i další odstíny, ale klasická jemná růžová je takhle k opálení u moře ideální a vždy když sedím na pláži mě ta podobnost s pískem pobaví.
Výdrž, už jen kvůli absenci nadlaku při lakování není nijak zázračná, ale zároveň bych řekla, že ucházející. Fotky jsou pořízeny po třech dnech, kdy se mi už trochu odchlípla špička na ukazováku, ale mimo to to nebylo žádné drama.

Lakování, to už trochu drama je. Díky hrudkám se vám dost těžko podaří hezky obtáhnout tvar nehtu a to co vidíte na fotkách jsou tři vrstvy tohoto produktu. Také vám nedoporučuji dávat silnější vrstvu s následovným opětovným přejetím štětečkem, vzniknou šmouhy, díry, hrůza.Čeho jsem si všimla až na silném sluníčku je to, že lak obsahuje barevné třpytky, ale jak říkám, chce to hodně světla a rozhodně to není žádná divočina..Pro srovnání.. 


  Lak jsem si pořídila v Rosmannu a myslím si, že se dá sehnat i v jiných drogériích.

14 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Taky z těch fotek mám radost, od moře jsou vždy krásné fotky!

   Vymazat
 2. vypadá skvěle!! určitě ho vyzkouším :)

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Věřím, že jsou určitě i zajímavější laky, který by jsi doporučila ty?

   Vymazat
 4. Ten isty odtien mam doma, je krasny. :)

  OdpovědětVymazat
 5. fakt peknučke :) k tomu niet viac čo dodat.

  OdpovědětVymazat
 6. kráásne fotky a ten lak je dokonaly :)

  OdpovědětVymazat
 7. Špatně nalakované a ošklivý tvar nehtů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že jo? Taky si myslím, že lopatky by byly hezčí než mandličky!

   A tobě se tedy tenhle lak lakuje v pohodě?

   Vymazat
 8. Jee ani nevím, jestli jsem tuhle barvu u nás v drogerii vůbec viděla:) je ale fakt moc hezká!! Škoda, že jsem se o ní nedozvěděla dřív..na léto je fakt bombová:))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář a přeji vám hezký den!

Veronika